Tatuaż na stopie Możliwość komentowania Tatuaż na stopie została wyłączona

Co jest takiego w tatuażach, że tak wiele osób się na nie decyduje? Dlaczego wybierają akurat stopę do wykonania małego dzieła sztuki, a nie inne miejsce? Czy tatuaż na stopie boli? Tego i innych ciekawostek dowiesz się z wpisu. Kto wie może sama zdecydujesz się na taką ozdobę?

Tatuaż na stopie damski

Mogłoby się wydawać, że do najchętniej wybieranym miejscem do wykonania tatuażu na kobiecym ciele będą należeć ramiona, żebra lub nadgarstki. Otóż nic bardziej mylnego! Wiele kobiet decyduje się na niezwykle kobiece i uwodzicielskie tatuaże na stopach, wokół kostki lub zaraz przy pięcie.

Niestety tatuaż wykonany w tym miejscu jest bardzo bolesny i z tego też względu wielu tatuatorów nie decyduje się na wykonanie go, gdy ma być on pierwszym tatuażem. Dla wielu osób miejsce to jest niezwykle zmysłowe, a delikatny rysunek może sprawić, że nie jednemu mężczyźnie zabije przez niego szybciej serce.

Tatuaż na stopie kwiaty

Jednym z najmodniejszych motywów na kobiecych stopach są kwiaty. Mogą przybierać różną postać – jeden, pojedynczy kwiat, sznur owinięty wokół kostki lub luźno rozmieszczone płatki. Inwencja twórcza nie zna granic, jedynym ograniczeniem jest poziom bólu, na który jesteśmy gotowi.

Tatuaż na stopie napisy

Innym ciekawym stylem ozdobienia stopy są tatuaże w postaci napisów. Może to być jedno słowo lub krótka sekwencja napisana ciekawym stylem. Podczas wyboru konkretnego wzoru pamiętaj o tym, że im więcej zawijasów i znaków tym większy będzie ból.

Osoby, które są już posiadaczami tatuażu wiedzą, że niektórzy doszukują się w ich znaczeniu drugiego dna, ponieważ nie wyobrażają sobie ozdoby na całe życie bez znaczenia. Oczywiście jest to mądre podejście i taka decyzja nie powinna być podejmowana pochopnie, jednak pamiętaj o tym, że to Tobie mają się podobać tatuaże na twoim ciele. Nawet, jeśli nic nie znaczą.

Poprzedni artykułNastepny artykuł