Modne sandałki na lato 2020 Możliwość komentowania Modne sandałki na lato 2020 została wyłączona

Lato zawitało już w Polsce na dobre i mimo kilku deszczowych dni, warto wybrać dla siebie modne i wygodne sandałki, które urozmaicą nawet najprostszą stylizację. Obecnie królują cztery trendy i jeśli jesteś prawdziwą it girl, powinnaś je znać. Na co obecnie stawiają projektanci? Czy lasowane przez nich trendy zostaną z nami na dłużej? O tym dowiesz się z dzisiejszego wpisu.

Eleganckie sandałki na lato

Jeśli uważasz, że wygoda ponad wszystko, a wysoki obcas nie wchodzi w grę – pierwszy trend zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Niestety w te wakacje nosimy przede wszystkim efektowne i eleganckie sandałki lub klapki na niewielkim obcasie. I owszem nie należą one do najwygodniejszych butów, ale to nic. W końcu lato trwa krótko, a nasze nogi dużo lepiej prezentują się w tego typu obuwiu niż w ciężkich skórzanych sandałach.

Oczywiście sam elegancki charakter obuwia to nie wszystko. Od kilku sezonów niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się sandałki z paseczkami, które można zawiązać wokół łydki lub kostki. W żaden sposób nie przypominają one gladiatorek, ponieważ są dużo bardziej kobiece i zmysłowe. Obecnie najmodniejsze sandałki można spotkać w odcieniach złota lub srebra.

A skoro o odcieniach już mowa, jeśli nie boisz się zwracać na siebie uwagi swoimi butami, postaw na buty z efektem holo. Ten trójwymiarowy efekt sprawi, że nawet najnudniejsza stylizacja nabierze niezwykłego sznytu.

Sandały na platformie

Nie ma chyba wygodniejszych butów, które dodają nam kilka centymetrów wzrostu niż buty na platformie lub koturnie. Wyważona wysokość oraz odpowiednia stabilizacja pozwalają spędzić w nich nawet kilka godzin. Uzupełnione o obecnie bardzo modne klamry lub złote dodatki mogą sprawić, że nasza stylizacja będzie modna i unikatowa.

Pamiętaj, by nie ograniczać się podczas wyboru sandałek na lato. Strój nie stanowi w 100% udanego stroju dlatego pamiętaj, by twoje obuwie zawsze było spójne ze stylem, który obecnie masz na sobie.

Poprzedni artykułNastepny artykuł