Kolorowe skarpetki jako dodatek do stylizacji Możliwość komentowania Kolorowe skarpetki jako dodatek do stylizacji została wyłączona

Pamiętasz czasy, gdy noszenie kolorowych skarpetek było passe, a jedyny kolor, który był akceptowalny to czarny? Na całe szczęście moda zaczęła być bardziej tolerancyjna, jeśli chodzi o ten element garderoby i zaczęła kreować trend na noszenie skarpetek we wszelkiego rodzaju barwach. Oczywiście dzieci nie trzeba przekonywać do tego, by nosiły skarpetki w ulubionych bohaterów i niejednokrotnie to właśnie one przekonują rodziców do niekonwencjonalnych połączeń.

Idealnie dobrane do stroju

Na jakie skarpetki się zdecydować? Przede wszystkim takie, które będą pasować do mierzonej przez nas stylizacji i końcowego efektu, na jakim na zależy. Oczywiście jeśli traktujesz modę jako zabawę możesz nie trzymać się sztywnych reguł i dobrać ciekawe skarpetki nawet do najbardziej szalonej stylizacji. Najważniejsze, byś był zadowolony z efektu końcowego. Niezwykle sławne są zabawne skarpetki wystające spoza jeansów. Nie wiesz na jakie skarpetki się zdecydować? Dobierz je na podstawie noszonej przez siebie koszuli lub bluzy. Dobrym sposobem jest również ubieranie skarpetek tak, by tworzyły unikatowy duet z butami.

Długie czy krótkie skarpetki?

W zależności od tego, czy nosi krótkie, czy długie spodnie, dobieraj skarpetki przede wszystkim kierując się swoim wzrostem, ponieważ krótsze skarpetki (stopki) będą lepiej prezentować się na krótkich nogach, niż te wysokie. Masz to szczęście, że masz długie nogi? W takim razie, wybierz wysokie skarpetki w ciekawy wzór. W porze jesienno – zimowej do długich spodni ubieramy wysokie skarpetki, do których podwijamy nogawki spodni.

Poprzedni artykuł