Jak przechowywać buty Możliwość komentowania Jak przechowywać buty została wyłączona

Wiosna to świetny czas na rozpoczęcie porządków. Układanie poszczególnych elementów w garderobie jest przyjemne i łatwe. Może być również świetną rozrywką, ponieważ mierzenie starych ubrań jest zwyczajnie zabawne. Jednak co zrobić, gdy wisi nad nami uporządkowanie półek z butami? Najlepiej rozpocząć od przeczytania naszego postu!

Miejsce na buty

Niezależnie od tego, czy jesteśmy singlami czy nasza rodzina liczy kilku członków, problem ze znalezieniem miejsca na buty zawsze jest ten sam. Nawet, gdy jesteśmy minimalistami, należy liczyć się z tym, że obuwie będzie musiało znaleźć swoje miejsce dużo później niż pozostałe elementy w naszym domu.

Przed rozpoczęciem wybierania półki poświęconej na obuwie zwróćmy uwagę na stan naszych butów. Jest to świetny moment na umycie ich i sprawdzenie, czy któreś nie wymagają naprawy.

Przechowywanie butów w garderobie

Buty należy podzielić na te, w których chodzimy na codzień i te, z których korzystamy rzadziej. Kiedy hierarchia jest już ustalona będzie nam dużo łatwiej wygospodarować miejsce na nasze obuwie.

Buty można przechowywać w ich oryginalnych pudełkach lub dedykowanych im materiałowych pokrowcach. Pokrowce prezentują się zdecydowanie schludniej i dzięki nim można widzieć po jaką parę sięgamy.

Oczywiście oprócz pudełek w szafie możemy pomyśleć o szafce na buty. Zagospodarujemy dzięki temu niewiele miejsca, a spora liczba butów trafi do miejsca, w którym będziemy mogli je bezpiecznie przechowywać.

To w jaki sposób będziemy przechowywać buty zależy przede wszystkim od tego ile mamy miejsca w mieszkaniu i ile par butów posiadamy w naszej domowej kolekcji.

Poprzedni artykułNastepny artykuł