Jakie buty do czerwonej sukienki Możliwość komentowania Jakie buty do czerwonej sukienki została wyłączona

Czerwona sukienka bez wątpienia jest kreacją, która przyciąga uwagę i spojrzenia innych osób. Odpowiednio dopasowane do niej dodatki w postaci butów, czy torebki, mogąc zmieniać charakter stylizacji od eleganckiej po boho-chic. No właśnie… tylko jakie buty pasują do takiej sukienki? Złote, czarne, a może granatowe? Przeczytajcie nasz tekst i same zdecydujcie, które buty będą odpowiednie do waszej czerwonej kreacji.

Czarne buty do czerwonej sukienki:

Czarne, klasyczne szpilki pasują do wszystkiego. Są trochę jak “mała czarna” wśród butów. Ich uniwersalność pozwala łączyć je z przeróżnymi kolorami, dlatego nie bójmy się zestawić ich również z czerwoną sukienką. Czarny i czerwony tworzą ze sobą mocny kontrast oraz stanowią zmysłowe połączenie do wieczorowej stylizacji. Jeśli jesteś odważna, dobierz do takiej stylizacji cienkie kabaretki i przetańcz w tym zestawieniu całą noc. Pamiętaj jednak, że mając krótkie i dosyć ciężkie nogi czarne buty skrócą Cię jeszcze bardziej. Postaw na jasne obcasy, które optycznie wysmuklą i wydłużą całe nogi.

Czerwone buty do czerwonej sukienki:

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że w żadnym wypadku czerwone buty nie będą pasować do czerwonej sukienki. Za dużo tego czerwonego, może ktoś powiedzieć. Owszem przyznamy mu rację, że jest to ryzykowne połączenie, ale może wyjść nam ono dwojako – zjawiskowo lub kiczowato. Decydując się na takie połączenie postawmy na ten sam odcień czerwieni zarówno sukienki jak i obcasów. Nie przesadzaj z fakturą i krojem kreacji. W tym połączeniu sprawdzą się proste i minimalistyczne kroje. Aby stylizacja nie była zbyt nudna, dobierz do niej torebkę w całkiem innym, ale równie mocnym kolorze.

Beżowe buty do czerwonej sukienki:

Każda fascynatka obcasów wie, że w jej szafie powinna znaleźć chociażby jedna para butów w odcieniu “nude”. Przez ostatnie kilka lat, odcień ten nie wychodzi z mody, a dzięki swojej uniwersalności pasuje do wszystkiego. Są to buty wręcz stworzone do noszenia ich z czerwoną sukienką. Dobrane pod kolor naszej skóry, optycznie wydłużą i wysmuklą nogi.

Sandałki do czerwonej sukienki:

Co prawda lato już za nami, ale nie oznacza to, że całkowicie możemy zapomnieć o sandałkach w połączeniu z czerwoną sukienką. Jest to lekkie i zarazem kobiece połączenie. Tak jak w przypadku beżowych obcasów, najlepiej do czerwonej sukienki sprawdzą się jasne sandałki. Chcesz uzyskać nieco bardziej seksowny efekt? Postaw na wysokie sznurowane sandałki i asymetrycznie ciętą sukienkę.

Workery lub Martensy do czerwonej sukienki:

Szpilki i sandałki to nie Twój świat, a może chciałbyś stworzyć look nieco inny niż cała reszta? Buty typu Martensy sprawdzą się w stylizacjach z romantycznymi sukienkami lub o asymetrycznym kroju. Takie połączenia sprawdzą się na co dzień.

Metaliczne buty do czerwonej sukienki:

Złoto i srebro zawsze dobrze prezentowało się z czerwonym kolorem. Kolory te rozświetlą każdą stylizację i nadadzą jej bardziej szykownego charakteru. Decydując się na złote lub srebrne szpilki, dobierz dodatki w tym samym odcieniu, aby całość prezentowała się z klasą.

Nietypowe buty do czerwonej sukienki:

Oprócz klasycznych czarnych szpilek, czy nieco bardziej seksownych sznurowanych sandałek możesz zdecydować się na jakiekolwiek inne buty pasujące według Ciebie do czerwonej sukienki. Pamiętaj, to Ty masz się czuć w całej stylizacji sobą. Nie bój się eksperymentować z kolorami czy modelami. Buty typu skarpety, śliwkowe obcasy, a może ugly sneakers? Decyzja należy do Ciebie.

Nastepny artykuł