Buty do pracy na lato Możliwość komentowania Buty do pracy na lato została wyłączona

Mimo coraz wyższych temperatur, dress code w pracy nadal obowiązuje. Oznacza to wiele wyzwań związanych z doborem odpowiedniego obuwia tak, by nasze stopy nie męczyły się. Co możesz ubrać do biura w upalne dni, by nadal prezentować się z klasą? Czy letnie sandałki lub klapki na obcasie to dobry pomysł? Sprawdź, które buty będą idealne na lato w biurze!

Buty do pracy w biurze

Buty od zawsze są synonimem naszej osoby. Świadczą o higienie i o podejściu do wielu spraw, które wyznajemy. Jeśli chodzisz w zniszczonych lub pobrudzonych butach, nie możesz dziwić się, że nie jesteś odbierany na poważnie przez swoje otoczenie.

Co zrobić, gdy w biurze spędzamy wiele godzin, a nasza prezencja ma ogromne znaczenie? W tym momencie warto zastanowić się nad obuwiem zmiennym. Jakie są plusy tego rozwiązania? Przede wszystkim zachowamy czystość naszych butów. O ile w cieplejsze dni chodzenie w szpilkach lub baletkach nie wpływa mocno na nasze odczuwanie temperatury, o tyle kilka godzin w kozakach lub ocieplanych botkach może źle wpłynąć zarówno na nasz wizerunek, jak i stan stóp.

Buty do pracy zawsze powinny być dobrane do stylizacji, ponieważ inne obuwie założymy do letniej sukienki, a inne do garnituru. W przypadku, gdy w twoim biurze nie obowiązuje dress code, nie musisz się nawet martwić o to co ubrać. Wybierz po prostu jedną z ulubionych par.

Buty do biura – lato

Do najlepszych propozycji butów na lato zaliczyć można:

  1. Szpilki na niskim lub średnim obcasie.
  2. Czółenka o zaokrąglonym nosku.
  3. Eleganckie balerinki.
Poprzedni artykułNastepny artykuł